Uwaga! Wyniki podawane na tej stronie są identyczne z wynikami wprowadzanymi do Master Catalogu przed wysłaniem go do Executive Office, jednak nie są w żaden sposób przez EO weryfikowane i mogą się różnić od wyników oficjalnych (po korektach). Służą jedyne orientacyjnej ocenie wyników kotów na naszych wystawach.

Notice! Results presented on this page are identical with results put into Master Catalog before it is sent to the Executive Office. They are not verified by EO and may differ from official results (after corrections). They are provided only as an estimation of results achieved by the cats on our shows.

tea and tulips, Warszawa, 2019-09-21/22 (back/powrót)

CATALOG FINALS FULL RESULTS
SATURDAY   SUNDAY
PP GB KS AB NFR AB
More'n One
KS
No Biggie
GB
Singles Mingle
  PP GB KS AB NFR
LONGHAIR KITTENS
Maine Coon
Traditional Solid
blue
1 1 1 1 1       1 HAGAR AFGAN*PL
2019-03-03
RU*Catsvill County's Lucky
Zola Afgan*PL
B: Monika Gaweł Jurdeczka
O: Edyta SztelmaEN
0.6
M 1 1 1 1 1 1
1 1 1 1 1       Best of Division 1 1 1 1 1
Traditional Tabby
red ticked tabby
1 1 1 1 1       2 KENVAR KOT W BUTACH *PL
2019-03-19
Chris Miles*RU Hulife
Isabeaux Kot w Butach*PL
B/O: Bożena Drzewosiewska-KorczyńskaEN
0.6
M 2 1 1 1 1 1
brown (black) classic torbie
1 1 1 1 1       3 ALLYWOOD BRIENNE
SBT 050419 0222019-05-04
RW SGC Allywood Xavier
TGC Allywood Roxette
B: Anastasia Frolova
O: Liang Nien YaoIN
A: Anastasia Frolova
0.4
F 3 1 1 1 1 1
3 2 3 3 3       Best of Division 3 2 3 3 3
2 3 2 2 2       2nd Best of Division 2 3 2 2 2
Traditional Tabby Particolor
blue classic tabby with white
1 1 1 1 1       4 JANET COSTERINA*PL
2019-01-26
CH Terre di Azeban Barbaresco
IC IT*Wild Whisper Zaphira
B: Izabela Hake
O: Bartek SzczudłowskiEN
0.7
F 4          
4 4 4 4 4       Best of Division
 
3 2 3 3 1       Best of Breed MC 3 2 3 3 3
2 3 2 2 3       2nd Best of Breed MC 1 3 2 1 1
4 4 4 4 4       3rd Best of Breed MC 2 1 1 2 2
Ragdoll
Pointed Solid Particolor
seal point bicolor
1 2 1 1 1       5 HOVICASTLE PORTER
SBT 031819 0382019-03-18
TGC Catbird Prof Higgins of Hovicastle
Hovicastle Michelle
B/O: Anke FalckEN
0.6
M 5 1 2 1 1 1
2 1 2 2 2       6 NEKOMIMI TORNADO
2019-03-02
Haldir Neko-Mimi/FI
Neko Princess de la Cibone/FI
B/O: Kira McKibbinEN
A: Bożena McKibbin
0.6
M 6 2 1 2 2 2
blue point bicolor
1 1 1 1 1       7 SIEMPREAMAR LAMAR
SBT 022819 0592019-02-28
IW SGC Siempreamar Elijah
Siempreamar Lenka
B/O: Mirjam SchroeversEN
0.6
M 7 1 1 1 1 1
2 2 2 2 2       8 SIEMPREAMAR LAUV OF HOVICASTLE
SBT 041219 0302019-04-12
IW SGC Siempreamar Elijah
Siempreamar Layuma
B: Mirjam Schroevers
O: Anke FalckEN
0.5
M 8 2 2 2 2 2
7 7 7 7 7       Best of Division/Breed RD 7 7 7 7 7
8 6 5 5 8       2nd Best of Division/Breed RD 8 6 5 8 8
5 8 6 8 5       3rd Best of Division/Breed RD 5 8 6 5 5
Scottish Fold LH
Traditional Tortie Particolor
blue tortie with white
1 1 1 1 1       9 PRIME FOLD FANTASTICA OF SŁODKIE MISIE *PL
2019-04-09
Amour Bastet-Sar of Prime Fold
Oniks Style Orchideya
B: Anastasia Kolchanova
O: Neroda ValeriyaEN
A: Neroda Aleksander
0.5
F 9 1 1 1 1 1
9 9 9 9 9       Best of Division 9 9 9 9 9
Traditional Tabby Particolor
brown (black) classic torbie with white
1 1 1 1 1       10 LUKOR-FOLD&HURMA FORTUNA
2019-04-29
Lukor-Fold Ultramarina
Lukor-Fold Russia Sailormoon
B/O: Popokina Natalia/Kazantseva ElenaEN
0.4
F 10 1 1 1 1 1
10 10 10 10 10       Best of Division 10 10 10 10 10
 
9 9 9 9 9       Best of Breed SFL 9 9 9 9 9
10 10 10 10 10       2nd Best of Breed SFL 10 10 10 10 10
Scottish Straight LH
Traditional Silver/Smoke
black silver shaded
1 1 1 1 1       11 KIRA TRUFLOWY SAD*PL
2019-05-07
Elisay Skazochnoe Lukomorie
Eskada Truflowy Sad
B/O: Anna DąbrowskaEN
0.4
F 11 1 1 1 1 1
11 11 11 11 11       Best of Division/Breed SSL 11 11 11 11 11
Siberian
Traditional Solid
black
1 1 1 1 1       12 ROSE PERŁA SYBERII*PL
2019-02-01
Moby Dick Perła Syberii*PL
Chanel Perła Syberii*PL
B: Maja Mączka
O: Agnieszka i Tomasz GabrusewiczEN
A: Julian Gabrusewicz
0.7
F 12 1 1 1 1 1
12 12 12 12 12       Best of Division 12 12 12 12 12
Traditional Tabby
brown (black) classic torbie
1 1 1 1 1       13 OLYMPIA OF BARVINOK
2019-04-10
Baghira Fatalia Arva
RW NW SGC Barbariska of Barvinok
B/O: Iryna Petrenko ES
0.5
F 13 1 1 1 1 1
13 13 13 13 13       Best of Division 13 13 13 13 13
Traditional Tabby Particolor
brown (black) spotted tabby with white
1 1 1 1 1       14 LAGUNA SYBERIANA SING A SONG DADUSHOVA
2019-03-09
Laguna Syberiana Dadusha
Ladushka Russian Sharm of Laguna Syberiana
B: Melissa Favaretto
O: Agnieszka i Tomasz Gabrusewicz
A: Julian Gabrusewicz
0.6
F 14 1 1 1 1 1
14 14 14 14 14       Best of Division 14 14 14 14 14
 
13 13 14 13 14       Best of Breed SB 13 13 14 13 13
14 14 13 14 13       2nd Best of Breed SB 14 14 13 14 14
12 12 12 12 12       3rd Best of Breed SB 12 12 12 12 12
Turkish Angora
Traditional Silver/Smoke Particolor
black silver classic torbie with white
1 1 1 1 PO       15 HAVVANURS NO CURE FOR CRAZY
SBT 040419 0092019-04-04
Dschadi’s Findus
Havvanur’s Glitter and Glamour
B/O: Marianne Hoogendoorn EN
0.5
F 15 1 1 1 1 PO
15 15 15 15       Best of Division/Breed TA 15 15 15 15
SHORTHAIR KITTENS
Abyssinian
Traditional Tabby
ruddy ticked tabby
1 1 1 1 2       51 ISATAI'S DELHANIE OF DANAKIL
SBT 031619 0232019-03-16
Danakil's Pepito
Isatai's Avanii
B: Gabriela Wolter
O: Bettina/Manfred HinkeEN
0.6
F 51 1 2 1 1 1
2 2 2 2 1       52 DARLEN FLEUR MARFA VASIL'NA
SBT 022619 0532019-02-26
Apelsinam's Loupiac of Darlen Fleur
Descavalier Saphira
B/O: Elena SamochatovaEN
0.6
F 52 2 1 2 2 2
AB AB AB AB AB       53 SHAKIRA ULLO KOKKINO*PL
2019-05-08
Jack Ullo Kokkino*PL
Shafran Winona Rider*RU
B/O: Aneta Wieczorek EN
A: Magdalena Marie
0.4
F 53 AB AB AB AB AB
51 51 51 51 52       Best of Division/Breed AB 51 52 51 51 51
52 52 52 52 51       2nd Best of Division/Breed AB 52 51 52 52 52
      3rd Best of Division/Breed AB
Bengal
Traditional Tabby
brown (black) spotted tabby
3 3 WW 2 2       54 CEZAR ATTAR*PL
2019-03-01
GIC Splendor Bengal Gold*PL
Julietta Glamour Bengal*PL
B/O: Beata DropEN
0.6
M 54 1 3 WW 3 3
2 1 1 1 1       55 BATIFOLEURS NEO OF BERLINGOLD
SBT 022819 0682019-02-28
SGC Batifoleurs Kibo
Batifoleurs Nala
B: Irene van Belzen
O: Anna Ganske-BalckeEN
0.6
M 55 3 1 1 1 1
1 2 2 3 3       56 LORETTA MARBI*PL
2019-05-03
GIC Daniel Inspiration of Bengamur
Akita Hofer*PL
B/O: Beata Biernat EN
0.4
F 56 2 2 2 2 2
56 55 55 55 55       Best of Division/Breed BG 54 55 55 55 55
55 56 56 54 54       2nd Best of Division/Breed BG 56 56 56 56 56
54 54 56 56       3rd Best of Division/Breed BG 55 54 54 54
British Shorthair
Traditional Solid
blue
1 1 1 2 1       57 BLUE BRILLIANTS MADYS CONSTANCE
SBT 050119 0652019-05-01
Vom Wernerwald Dances Georg Blue
Vom Wernerwald Dianas Mady Blue
B: Kerstin von Sternstein
O: Orlando Jose da Cruz RochaEN
0.4
F 57 1 1 1 1 1
2 2 2 1 PO       58 D*GARIBALDI’S SUNNY SUNSHINE
SBT 040819 0352019-04-08
D*Garibaldi’s Orion Wells
Doll Daisy Roxera
B: Andreas Kretschmer-Kraiczek
O: Marianne Hoogendoorn EN
0.5
F 58 2 2 2 2 PO
red
  1 1 1 1       59 MODANY MARSHMALLOW
SBT 041019 0012019-04-10
Tanzanit Hitcliff
CH Modany Xcelsior
B/O: Monika DanyES
0.5
M 59   1 1 1 1
57 57 59 58 57       Best of Division 57 57 59 57 57
58 59 57 59 59       2nd Best of Division 58 59 57 59 59
58 58 57       3rd Best of Division 58 58 58
Traditional Tortie
chocolate tortie
1 1 1 1 1       60 MODANY LAPPONIA
SBT 040319 0022019-04-03
Modany Delorean
RW TGC Silvercharm Saffron
B/O: Monika DanyES
0.5
F 60 1 1 1 1 1
60 60 60 60 60       Best of Division 60 60 60 60 60
Traditional Tabby
red mackerel tabby
1               59 MODANY MARSHMALLOW
SBT 041019 0012019-04-10
Tanzanit Hitcliff
CH Modany Xcelsior
B/O: Monika DanyES
0.5
M 59 1        
59       Best of Division 59
 
59 60 60 60 57       Best of Breed BS 59 60 60 60 57
57 57 59 58 60       2nd Best of Breed BS 57 57 59 57 60
60 59 57 59 59       3rd Best of Breed BS 60 59 57 59 59
Devon Rex
Traditional Tortie Particolor
black tortie with white
1 1 1 1 1       61 STOKROTKA Z PODDASZA*PL
2019-03-26
CH Quendy Bella Tigra*PL
Isis z Poddasza*PL
B: Jolanta Florian
O: Magdalena SzubertEN
A: Agata Szubert
0.5
F 61 1 1 1 1 1
61 61 61 61 61       Best of Division/Breed DR 61 61 61 61 61
Scottish Straight
Traditional Silver/Smoke Particolor
black silver spotted tabby with white
1 1 1 1 1       62 ROYAL CHOICE ZAVULON
SBV 0207190622019-02-07
Royal Choice Gigolo
Royal Choice Pastila
B: Elena Sushkova
O: Lyudmila Myasnikova ES
0.7
M 62 1 1 1 1 1
62 62 62 62 62       Best of Division/Breed SS 62 62 62 62 62
LONGHAIR CATS
Maine Coon
Traditional Tabby
brown (black) classic torbie
1 1 1 1 1 1   1 101 ZARA DRACULA KOT*PL
2018-11-11
Eryk Dracua Kot*PL
Barbarella Dracula Kot*PL
B: Urszula Agnieszka Zaborska
O: Edyta SztelmaEN
0.10
F 101 1 1 1 1 1
101 101 101 101 101 101 101 Best of Division 101 101 101 101 101
Traditional Silver/Smoke
black smoke
1 1 1 1 1 1   1 102 EARL GREY OF TREE HILL
SBT 082018 0212018-08-20
Vanilla Sky of Tree Hill
Winter Rose of Tree Hill
B: Cassandra de Greef
O: Jessica HesslerEN
1.1
RW QGC
M 102 1 1 1 1 1
102 102 102 102 102 102 102 Best of Division 102 102 102 102 102
Traditional Tabby Particolor
brown (black) classic tabby with white
1 1 1 1 1 1   1 103 IKOT KOCURRO*PL
2018-09-11
White Abicoon*PL
Leiko Grey Shadow*PL
B/O: Katarzyna JózefikEN
1.0
M 103 1 1 1 1 1
brown (black) classic torbie with white
1 1 1 1 1 1   1 104 PROSTO OMELA OF MAINEWOOD
SBT 011619 0422019-01-16
TGC Corbona Fudo Yukio
Prosto Maroussia
B: Vlada Beninya
O: Anna LegezaEN
0.8
F 104 1 1 1 1 1
104 103 103 104 104 104 104 Best of Division 104 103 104 104 104
103 104 104 103 103 103 103 2nd Best of Division 103 104 103 103 103
Traditional Silver/Smoke Particolor
black silver classic tabby with white
1 1 1 1 1 1   1 105 GATTACAMOON ODESSA
SBT 111318 0322018-11-13
Ascent Kuzma
ES*Gattacamoon Emilie
B: Andrea Sekanekova
O: Magdalena MarieEN
0.10
F 105 1 1 1 1 1
red silver classic tabby with white
1 1 1 1 1 1   1 106 PAPAYA ICESTORM
SBT 122818 0082018-12-28
NW Loki Icestorm*PL JW
FI*Hashtag Far From Home
B: Beata Klos And Jacek Salach
O: Magdalena MarieEN
0.8
F 106 1 1 1 1 1
106 106 105 105 105 105 105 Best of Division 105 105 105 106 105
105 105 106 106 106 106 106 2nd Best of Division 106 106 106 105 106
 
102 102 102 102 104 104 104 Best of Breed MC 102 102 102 102 104
104 103 105 104 102 103 102 2nd Best of Breed MC 104 103 104 104 102
103 104 103 103 101 105 105 3rd Best of Breed MC 101 105 103 103 105
Maine Coon Polydactyl
Traditional Tabby Particolor
brown (black) mackerel torbie with white
1 1 1 1 1   1 1 107 GOLDENTOWNCOON THAIS
2019-01-16
Goldentowncoon Chestor
Prosto Mimishka
B/O: Natalia BuslakovaEN
A: Anna Legeza
0.8
F 107 1 1 1 1 1
107 107 107 107 107 107 107 Best of Division/Breed MCP 107 107 107 107 107
Persian
Traditional Solid
black
1 1 1 1 1   1 1 108 PL*SEPIS R'CHANDLER BING
2019-01-15
PL*Sepis Never Let Go
Highway To Hell of Royal Angel*CZ
B/O: Marta Borkowska
0.8
M 108 1 1 1 1 1
108 108 108 108 108 108 108 Best of Division/Breed PS 108 108 108 108 108
Ragdoll
Pointed Solid
seal point
1 1 1 1 1 1 1 1 110 HOVICASTLE SAMIRA
SBT 082918 0502018-08-29
TGC Catbird Prof Higgins of Hovicastle
Hovicastle Kyla
B/O: Anke FalckEN
1.0
F 110 1 1 1 1 1
110 110 110 110 110 110 110 110 Best of Division 110 110 110 110 110
Pointed Solid Particolor
seal point bicolor
4 1 AB 1 1 AB 1 AB 111 FARRUGIA'S JAY/ID
SBT 042518 1032018-04-25
DK Miss Smilla's Forever a Purrmachine
DK Jaquet Gaia
B: Anita & Daniel Farrugia
O: Kira McKibbinEN
A: Bożena McKibbin
1.4
M 111 4 1 3 1 1
blue point bicolor
AB AB AB AB AB AB AB AB 112 NEKO PRINCESS DE LA CIBONNE
SBT 031217 1332017-03-12
CH Malattodolls King
Jez de la Cibonne
B: Foresto Celine
O: Kira McKibbinEN
A: Bożena McKibbin
2.6
F 112 AB AB AB AB AB
lilac point mitted
1 1 1 1 1 1   1 109 IMBIR DOM ELZY*PL
2018-11-19
Wars Dom Elzy*PL
Eliana Dom Elzy*PL
B/O: Krystyna KacperskaEN
0.10
M 109 1 1 1 1 1
109 109 109 109 109 109 111 109 Best of Division 109 109 109 109 109
111 111 111 2nd Best of Division 111 111 111
3rd Best of Division
 
110 109 110 110 110 109 110 110 Best of Breed RD 110 110 110 110 110
109 110 109 109 109 110 111 109 2nd Best of Breed RD 109 109 109 109 109
111 111 111 3rd Best of Breed RD 111 111 111
Scottish Fold LH
Pointed Silver/Smoke
seal shaded lynx (tabby) point
1 1 1 DQp 1   1 1 113 BEAUTIFOLD OUTER CLOUD
SBV 122518 0572018-12-25
CH Diamond Navadall
Ul*Yana Silver Dew
B: Nikolaeva N.
O: Magdalena DrozdowskaEN
0.8
M 113 AB 1 AB DQp AB
113 113 113 113 113 113 Best of Division/Breed SFL 113
Siberian
Traditional Tabby
brown (black) classic tabby
1 1 1 1 1 1 1   114 WANESSA TAYMUR
2018-10-28
Pikachu Taymur
Lola Taymur
B: Irina Samoylova
O: Iwona BerseEN
0.10
F 114 1 1 1 1 1
114 114 114 114 114 114 114 Best of Division 114 114 114 114 114
Pointed Silver/Smoke
seal silver lynx (tabby) point
1 1 1 1 1 1     115 HERCULES HAKUNA MATATA
SBT 041113 0792013-04-11
Artist Jenifer Sibiri of Hakuna Matata
Jaklin Liana Tzap
B/O: Khristina MoiseevaEN
A: Anna Legeza
6.5
SGC
M 115 1 1 1 1 1
blue silver lynx (tabby) point
1 1 1 1 1 1 1   116 ELISABETH BŁĘKIT OKA*PL
2018-11-09
EC Romantic Melody's Q*Saint Saens
JCH Bianca Mur Amur*BY
B/O: Puwałowska AgnieszkaEN
0.10
F 116 1 1 1 1 1
115 115 115 115 115 116 116 Best of Division 115 115 115 115 115
116 116 116 116 116 115 2nd Best of Division 116 116 116 116 116
 
115 115 115 115 115 114 114 Best of Breed SB 115 115 115 115 115
116 116 114 114 116 116 116 2nd Best of Breed SB 116 116 114 114 116
114 114 116 116 114 115 3rd Best of Breed SB 114 114 116 116 114
Somali
Traditional Tabby
cinnamon ticked tabby
1 1 1 1 1 1 1 1 118 FRYGA ELDRID
SBV 111918 0242018-11-19
RW SGC Fryga Arati
CH Almaros Wild Honey of Fryga
B/O: Krystyna Grzelecka / Ewa GrzeleckaEN
0.10
M 118 1 1 1 1 1
118 118 118 118 118 118 118 118 Best of Division/Breed SO 118 118 118 118 118
SHORTHAIR CATS
Abyssinian
Traditional Tabby
ruddy ticked tabby
2 2 1 2 2 2 1   201 DANAKIL'S KALPONIA
SBT 020218 0712018-02-02
CH Danakil's Bamboleo
Cellani Danakil's Qantara
B/O: Bettina/Manfred HinkeEN
1.7
CH
F 201 2 2 2 2 1
1 1 2 1 1 1 2   202 BAHIA LA NIOMANA
2018-10-20
Highgaitpaws Xperia Z
Zasmin La Niomana
B: Anastasiya Shyrokaya & Uladzimir Shyroki
O: Anastasiya Shyrokaya & Uladzimir Shyroki EN
0.11
M 202 1 1 1 1 2
202 202 201 202 202 202 201 Best of Division/Breed AB 202 202 202 202 201
201 201 202 201 201 201 202 2nd Best of Division/Breed AB 201 201 201 201 202
Bengal
Traditional Tabby
brown (black) spotted tabby
1 3 1 2 2 2 1 2 203 BERLINGOLD CASINO ROYALE
SBT 052718 0332018-05-27
Al Jannas Salt'n Pepper
Berlingold Bonita
B/O: Anna Ganske-BalckeEN
1.3
QGC
F 203 1 1 1 2 2
2 2 2 1 1 1 3 3 204 RAGNAROK MARBI*PL
2018-11-25
Palnihills Lion
CH Forprix Quenie
B/O: Beata Biernat EN
0.9
M 204 2 3 2 1 1
3 1 3 3 3 3 2 1 205 LORIWAL WINSTON
2018-08-01
SC Glitterglam Lightning Stroke
Walhalla Kira
B/O: Krystyna KwiatkowskaEN
A: Sebastian Kwiatkowski
1.1
M 205 3 2 3 3 3
203 205 203 204 204 204 203 205 Best of Division/Breed BG 203 203 203 204 204
204 204 204 203 203 203 205 203 2nd Best of Division/Breed BG 204 205 204 203 203
205 203 205 205 205 205 204 204 3rd Best of Division/Breed BG 205 204 205 205 205
Bombay
Traditional Solid
black
1 1 1 PO 1   1 1 206 EBONYCATZ AGENT 007
SBV 060118 0122018-06-01
QGC Ebonycatz Mr Spock
Ebonycatz Crazy Harley Quinn
B: Asa Broing
O: Magdalena Marie and Beata BroingEN
1.3
QGC
M 206 1 1 1 PO 1
206 206 206 206 206 206 Best of Division/Breed BO 206 206 206 206
British Shorthair
Traditional Solid
blue
1 1 1 1 1 1 1   207 ORNELLA EMPIRE OF CAT
SBT 110318 0102018-11-03
CH T.C.B.O.O. of The Lion King
Diva Empire Of Cat*RU
B: Tatiana Maslennikova
O: Orlando Jose Da Cruz RochaEN
0.10
F 207 1 1 1 1 1
207 207 207 207 207 207 207 Best of Division 207 207 207 207 207
Traditional Solid Particolor
cream with white
1 1 1 1 1 1 1   208 IKUCHI UNDERLEYHALL*PL
SBT 022216 0712016-02-22
GIC Duarte de Pura Sangre
Ethernity UnderleyHall*PL
B/O: Dorota PodlejskaEN
A: Alicja Biadasz
3.6
CH
M 208 1 1 1 1 1
208 208 208 208 208 208 208 Best of Division 208 208 208 208 208
 
208 208 208 208 207 208 207 Best of Breed BS 208 208 208 208 207
207 207 207 207 208 207 208 2nd Best of Breed BS 207 207 207 207 208
Devon Rex
Traditional Solid
white
AB AB AB AB AB   AB AB 209 BONO BABAJE*PL
2018-06-18
IC Lucky Star of Bebeny
Vasabi Blue Devon*PL
B/O: Barbara LechEN
1.3
M 209 AB AB AB AB AB
Best of Division/Breed DR
Exotic Shorthair
Traditional Solid
black
1 1 1 1 1 1 1   210 PL*SEPIS RACHEL GREEN
2019-01-15
PL*Sepis Never Let Go
Highway To Hell of Royal Angel*CZ
B/O: Marta BorkowskaEN
0.8
F 210 1 1 1 1 1
blue
1 1 1 1 1 1 1   211 AS BLUE AS SKY NON GRAVITI*PL
2018-04-24
Dolf Mruczoduszka*PL
Fantasy Cat Hut*PL
B/O: Aleksandra DobrutEN
1.4
M 211 1 1 1 1 1
210 211 210 210 211 210 210 Best of Division/Breed ES 210 210 210 210 210
211 210 211 211 210 211 211 2nd Best of Division/Breed ES 211 211 211 211 211
Oriental Shorthair
Traditional Tabby
cinnamon ticked tabby
1 1 1 1 1   1 1 212 GINGER GIROUD MONICHIWA*PL
SBV 070118 0992018-07-01
Romeo Ostipetrika
Dazzling Dido Monichiwa*PL
B/O: Monika TenczyńskaEN
1.2
DGC
M 212 1 1 1 1 1
212 212 212 212 212 212 212 Best of Division/Breed OS 212 212 212 212 212
Peterbald
Pointed Tortie
seal tortie point
1 1 1 1 1   1 1 213 DELFINA ZARYA ISHIMA
COP 101718 0382018-10-17
Lazar Bakkardy Only My
Uta Bars Only My
B: Liriya Sharipova
O: Agnieszka PerzEN
0.11
GRC
F 213 1 1 1 1 1
213 213 213 213 213 213 213 Best of Division/Breed PD 213 213 213 213 213
Russian Blue
Traditional Solid
blue
2 2 1 1 1 1 1 2 214 ZORION CARSKI KOT*PL
SBT 092118 0572018-09-21
IC Swaldiphary Alexander
Greta Blekitek
B/O: Aneta SendeckaEN
1.0
M 214 2 2 1 2 1
1 1 2 2 2 2 2 1 215 BELLA BLUE-BIS*PL
2019-01-09
IC Alvaro Błękitek
IC Heike Muffina
B/O: Joanna BieniekEN
0.8
F 215 1 1 2 1 2
AB AB AB AB AB AB AB AB 216 JANE BLEKITEK*PL
2018-03-07
Alvaro Blekitek*PL
IC Irina Ullo Kokkino*PL
B: Aneta Poliszuk
O: Aneta Wieczorek EN
A: Magdalena Marie
1.6
F 216 AB AB AB AB AB
215 215 214 214 214 214 214 215 Best of Division/Breed RB 215 215 214 215 214
214 214 215 215 215 215 215 214 2nd Best of Division/Breed RB 214 214 215 214 215
3rd Best of Division/Breed RB
Scottish Fold
Traditional Tabby Particolor
brown (black) classic torbie with white
1 1 1 1 1   1 1 217 ALMARY'S MANDARINKA
SBV 0715180482018-07-15
Best fold Sherlock of Almary's
Almary's Dafna
B: Mariya Tokareva
O: Lyudmila Myasnikova ES
1.2
CH
F 217 1 1 1 1 1
217 217 217 217 217 217 217 Best of Division/Breed SF 217 217 217 217 217
Toyger
Traditional Tabby
brown (black) mackerel tabby
1 1 1 1 1       218 TIGERVISIONS COMARO
SBT 010718 0282018-01-07
SGC Eeyaa Showman
Tigervisions Goldy
B/O: Olga and Viktor SchmidtEN
1.8
RW SGC
M 218 1 1 1 1 1
218 218 218 218 218       Best of Division/Breed TG 218 218 218 218 218
LONGHAIR ALTERS
American Curl LH
Traditional Silver/Smoke Particolor
red smoke with white
1 1 1 1 1       301 MEYGOU CURLOVE
2016-12-21
Magicurl's Jack Sparrow
Liméa des Rives de l'Eaulne
B: Milena Chudek
O: Alicja GieletaEN
2.9
N 301 1 1 1 1 1
301 301 301 301 301       Best of Division/Breed ACL 301 301 301 301 301
Maine Coon
Traditional Tabby Particolor
brown (black) classic torbie with white
1 1 1 1 1       302 GIGANTCAT HONEY
SBT 071116 0252016-07-11
LA SGC SabreCats Pavarotti of GigantCat
GRC GigantCat Amelia
B: Malene and Glenn Thykjær
O: Malene ThykjærEN
3.2
RW SGCA
S 302 1 1 1 1 1
302 302 302 302 302       Best of Division/Breed MC 302 302 302 302 302
Norwegian Forest
Traditional Tabby
blue spotted torbie
1 1 1 1 1       303 PL*NORDRASILL DAENERYS
SBT 082317 0572017-08-08
Niers Duszek Lasu
PL*Nordrasill Unka
B: Rafał Konarzewski and Norbert Kałucki
O: Jakub Jasiński and Paweł NiedzielskiEN
2.1
CH
S 303 1 1 1 1 1
303 303 303 303 303       Best of Division/Breed NF 303 303 303 303 303
Siberian
Traditional Tabby Particolor
brown (black) spotted tabby with white
1 1 1 1 1       304 KENNEDY DADUSHOVIC LAGUNA SYBERIANA
SBT 081209 0622009-08-12
Laguna Syberiana Dadusha
Murmur's Cyprienne
B: Melissa Favaretto
O: Agnieszka i Tomasz GabrusewiczEN
A: Julian Gabrusewicz
10.1
QGCA
N 304 1 1 1 1 1
304 304 304 304 304       Best of Division 304 304 304 304 304
Pointed Tabby
blue lynx (tabby) point
1 1 1 1 1       305 BUGATTI BŁĘKIT OKA*PL
2018-04-25
EC Romantic Melody's Q*Saint Saens
CH Butterfly Korolevstvo Prussii*RU
B/O: Puwałowska AgnieszkaEN
1.4
N 305 1 1 1 1 1
cream lynx (tabby) point
1 1 1 1 1       306 VIP HAKUNA MATATA
SBT 012014 0522014-01-20
Rokfeller Hakuna Matata
Variete Hakuna Matata
B/O: Khristina MoiseevaEN
A: Anna Legeza
5.8
SGCA
N 306 1 1 1 1 1
306 306 306 306 306       Best of Division 306 306 306 306 306
305 305 305 305 305       2nd Best of Division 305 305 305 305 305
 
306 306 306 306 306       Best of Breed SB 306 306 306 306 306
304 304 304 305 304       2nd Best of Breed SB 304 304 304 304 304
305 305 305 304 305       3rd Best of Breed SB 305 305 305 305 305
Somali
Traditional Tabby
ruddy ticked tabby
1 1 1 1 1       117 PL*FRYGA BANHI
SBV1122160172016-11-22
RW SGC Pl*Fryga Arati
QGC Catika's Cashmere Mist
B: Krystyna Grzelecka i Ewa Grzelecka
O: Marta Słowikowska-ŁawrynowiczEN
2.9
QGCA
S 117 1 1 1 1 1
117 117 117 117 117       Best of Division/Breed SO 117 117 117 117 117
Turkish Angora
Traditional Silver/Smoke
black smoke
1 1 1 1 1       307 ZOOLOO FLAMBOYA
SBT 071116 0322016-07-11
QGC Vernon Flam Boya
Uskaya Flam Boya
B: Martina Fischerova
O: Agata Kruszona-ZawadzkaEN
3.2
RW SGCA
N 307 1 1 1 1 1
307 307 307 307 307       Best of Division/Breed TA 307 307 307 307 307
SHORTHAIR ALTERS
Abyssinian
Traditional Tabby
ruddy ticked tabby
1 1 1 1 1       351 DARLEN FLEUR BLACK JACK
SBT 031517 0772017-03-15
Apelsinam's Loupiac of Darlen Fleur
Descavalier Tiffany
B/O: Elena SamochatovaEN
2.6
RW SGCA
N 351 1 1 1 1 1
351 351 351 351 351       Best of Division/Breed AB 351 351 351 351 351
American Curl
Pointed Silver/Smoke
red silver lynx (tabby) point
1 1 1 1 1       352 PRIMECURL TOUCHOFLOVE
SBV 020718 0592018-02-07
LA SGC Curland Gucci
QGC Primecurl Odetta The Swan Queen
B/O: Galina PshenichkinaEN
1.7
RW BW SGCA
N 352 1 1 1 1 1
352 352 352 352 352       Best of Division/Breed AC 352 352 352 352 352
Bengal
Traditional Tabby
brown (black) marbled tabby
DQp 2 2 2 2       353 ILENDRI PARABOLA
SBT 032618 0222018-03-26
IW SGC Ilendri Katoomba
Lynxland Laverne of Ilendri
B/O: Agata Kruszona-ZawadzkaEN
1.5
SGCA
S 353 1 1 1 1 1
1 1 1 1 1       354 ILENDRI MINERVA
SBT 060211 0112011-06-02
RW SGC Batifoleurs Radja of Enumaelisch
Fianna Fortuna of Ilendri
B/O: Agata Kruszona-ZawadzkaEN
8.3
LA SGC
S 354 AB AB 2 AB DQp
354 354 354 354 354       Best of Division/Breed BG 353 353 353 353 353
353 353 353 353       2nd Best of Division/Breed BG 354
British Shorthair
Traditional Solid Particolor
red with white
AB 1 1 1 1       355 FERRARI EDELWEISS
SBT 060312 0752012-06-03
Your Majesty Fernando Edelweiss
CH Emmelina Timothy SM
B: Inna Osipova
O: Dorota PodlejskaEN
A: Alicja Biadasz
7.3
QGCA
N 355 1 1 1 1 1
355 355 355 355       Best of Division/Breed BS 355 355 355 355 355
Burmese
Sepia Solid
chocolate sepia
AB AB AB AB AB       356 SECURITAZZ QRIZPIN
SBV 10302016 0122016-10-30
Nfusion Zigge of Securitazz
TGC Securitazz Gizela
B: Helena Wiklundh
O: Sabine HuebnerEN
2.10
RW SGCA
N 356 AB AB AB AB AB
      Best of Division/Breed BU
LONGHAIR HHP
HHP LH
Traditional Solid Particolor
black with white
1 1 1 1 1       401 FAWO FROM MONICHIWA
LH 040717 11802017-04-07
O: Monika Tenczyńska / Jacek PiekoszewskiEN
2.5
RW QGM
N 401 1 1 1 1 1
401 401 401 401 401       Best of Division 401 401 401 401 401
Pointed Tabby
seal lynx (tabby) point
1 1 1 1 1       402 NIUNIEK
LH 060110 13582010-06-01
O: Renata PrzybyłEN
9.3
RW SGM
N 402 1 1 1 1 1
402 402 402 402 402       Best of Division 402 402 402 402 402
 
SHORTHAIR HHP
HHP SH
Traditional Solid
black
1 1 1 1 1       451 ZNIKOTEK
2012-01-01
O: Iza PikoszEN
7.8
N 451 1 1 1 1 1
451 451 451 451 451       Best of Division 451 451 451 451 451
Traditional Tabby
brown (black) spotted tabby
1 1 1 1 1       452 MOKOSZA
2018-06-01
O: Ada MiecznikowskaEN
1.3
S 452 1 1 1 1 1
red mackerel tabby
1 1 1 1 1       453 GUCCI
SH 031115 12862011-03-03
O: Jakub Jasiński and Paweł NiedzielskiEN
8.6
RW SGM
N 453 1 1 1 1 1
452 452 452 452 452       Best of Division 452 452 452 453 452
453 453 453 453 453       2nd Best of Division 453 453 453 452 453
Traditional Tabby Particolor
brown (black) mackerel tabby with white
1 1 1 1 1       454 OTELKA
SH 010118 10852018-01-01
O: Iza PikoszEN
1.8
RW DGM
S 454 1 1 1 1 1
454 454 454 454 454       Best of Division 454 454 454 454 454